Forum Finansowe - Sukces Finansowy

Wróć   Sukces Finansowy > Forum Finansowe > Forum Bankowe

Odpowiedz
Stary 16.06.2013, 21:10   #1
lery.IT
Gość

Domyślnie BZWBK - promocja 700zł - cd.

proszę osoby, które dostały premię o info jakie przelewy komu zaliczyli, tj. przelew z osobistego czy firmowego dotyczący wynagrodzenia, czyliczy się tylko tytuł?

oraz czy za wykręcenie 300zł u płaza dają premię, bo w serwisie transakcyjnym i na slipie MCC nie ma.
  Odpowiedź z cytowaniem
Stary 17.06.2013, 13:12   #2
pws
Gość

Domyślnie Re: BZWBK - promocja 700zł - cd.

W dniu niedziela, 16 czerwca 2013 23:10:44 UTC+2 użytkownik lery.IT napisał:
> proszę osoby, które dostały premię o info jakie przelewy komu zaliczyli, tj. przelew z osobistego czy firmowego dotyczący wynagrodzenia, czy liczy się tylko tytuł?
>
> oraz czy za wykręcenie 300zł u płaza dają premię, bo w serwisietransakcyjnym i na slipie MCC nie ma.

Już było chyba kilka potwierdzeń, że za zwykłe też dostali po 50...
http://livesmarter.pl/bzwbk-konto-go.../#comment-6379 (i niżej)

Niektórzy jednak musieli pisać reklamacje: http://blog.bzwbk.pl/2013/03/7709#comment-28611

A co do Płaza - to przecież najzwyklejsza płatność kartą w sklepie, więc niby czemu miała by się nie zaliczać. To nie Rozsądne uTaty-Aliora, gdzie jest wykaz "poprawnych" MCC w regulaminie.
--
  Odpowiedź z cytowaniem
Stary 17.06.2013, 15:37   #3
lery.IT
Gość

W dniu poniedziałek, 17 czerwca 2013 15:12:45 UTC+2 użytkownik pws napisał:
> W dniu niedziela, 16 czerwca 2013 23:10:44 UTC+2 użytkownik lery.IT napisał:
>
> > proszę osoby, które dostały premię o info jakie przelewy komu zaliczyli, tj. przelew z osobistego czy firmowego dotyczący wynagrodzenia,czy liczy się tylko tytuł?

>
> > oraz czy za wykręcenie 300zł u płaza dają premię, bo w serwisie transakcyjnym i na slipie MCC nie ma.

>
> Już było chyba kilka potwierdzeń, że za zwykłe też dostali po50...
>
> http://livesmarter.pl/bzwbk-konto-go.../#comment-6379 (i niżej)
>
>
>
> Niektórzy jednak musieli pisać reklamacje: http://blog.bzwbk.pl/2013/03/7709#comment-28611
>
> A co do Płaza - to przecież najzwyklejsza płatność kartą w sklepie, więc niby czemu miała by się nie zaliczać. To nie Rozsądneu Taty-Aliora, gdzie jest wykaz "poprawnych" MCC w regulaminie.

Dzięki za link do forum, w płazie zmyliło mnie to, że transakcja zazakupy i płatność nie mogła pójść jedną transakcją, tylko dwoma odrębnymi - a więc teoretycznie byłaby możliwość weryfikacji.

Dzięki!

Odpowiedź z cytowaniem
Stary 17.06.2013, 19:10   #4
pws
Gość

W dniu poniedziałek, 17 czerwca 2013 17:37:15 UTC+2 użytkownik lery.IT napisał:
> Dzięki za link do forum, w płazie zmyliło mnie to, że transakcja za zakupy i płatność nie mogła pójść jedną transakcją, tylko dwoma odrębnymi - a więc teoretycznie byłaby możliwość weryfikacji.
> Dzięki!

Nie ma sprawy.
Teoretycznie więc może i mogą jakoś to sprawdzić, ale przecież regulamin "Nawet 700..." nie wyklucza nigdzie ani płatności w Żabce ani nawet opłacania tam rachunków, więc nie powinno być żadnych problemów.
  Odpowiedź z cytowaniem
Stary 17.06.2013, 20:00   #5
Zbynek Ltd.
Gość

pws napisał(a) :
> W dniu poniedziałek, 17 czerwca 2013 17:37:15 UTC+2 użytkownik lery.IT napisał:
>> Dzięki za link do forum, w płazie zmyliło mnie to, że transakcja za zakupy i płatność nie mogła pójść jedną transakcją, tylko dwoma odrębnymi - a więc teoretycznie byłaby możliwość weryfikacji.
>> Dzięki!

>
> Nie ma sprawy.
> Teoretycznie więc może i mogą jakoś to sprawdzić, ale przecież regulamin "Nawet 700..." nie wyklucza nigdzie ani płatności w Żabce ani nawet opłacania tam rachunków, więc nie powinno być żadnych problemów.

Wręcz jest zapis "za towary i usługi"

--
Pozdrawiam
Zbyszek
PGP key: 0x1E6680DF
  Odpowiedź z cytowaniem
Stary 18.06.2013, 16:59   #6
xbartx
Gość

Dnia Tue, 18 Jun 2013 04:33:57 -0700, ls napisał(a):

> A ja dolaczam pytanie: placil ktos przez np. PayU w necie karta BZWBK i
> mu to zaliczyli do tych 300zl?

Ja się niedługo przekonam to dam znać.

--
xbartx
  Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania